Графік прийому мешканцiв

приймальна, диспетчер(096) 20-911-20

График приема жителей
Ru Uk

ЩОДО ПОРЯДКУ УКЛАДАННЯ ДОГОВОРІВ З ВОДОПОСТАЧАННЯ

Шановні мешканці!

Повідомляємо Вам, що для зручності роботи існує порядок укладання прямих договорів з водопостачання:

  1. Обліком водопостачання фізичних осіб-споживачів м. Вишневе займається розрахунковий центр КП «Управління міським господарством» (далі – РЦ КП «УМГ»).
  2. На основі інформації відділу ППО - ЖЕК передає в РЦ КП «УМГ» список мешканців з нульовими початковими показниками. Таким чином усім інвесторам дуже важливо визначитися з остаточним власником до вручення ключів.
  3. Протягом 2-х місяців з моменту подачі працівники РЦ КП «УМГ» вносять інформацію в базу, готують перші квитанції та договори. Після отримання перших рахунків у поштові скриньки – мешканці можуть оплачувати їх через банк, оскільки особовий рахунок та всі оплати до укладення договору зберігаються. 
  4. Після готовності договорів – контролер КП «Вишнівськводоканал» повідомляє ЖЕК про час та дату централізованого укладання договорів по конкретному будинку, а ЖЕК – публікує відповідні об’яви у під’їздах та на офіційному сайті.
  5. У зазначений день власники квартир повинні перебувати в квартирах та підготувати копії паспорту, ІПН та документів на право власності. Без наявності документів на право власності договір не укладається.
  6. Власники квартир, які не змогли укласти договір у зазначений час – готуються до наступного візиту контролера та оплачують рахунки по квитанціях без договору.